Staňte se naším obchodním partnerem 

04.11.2022

Hrůzovy Kapky – Směsi Bylin ®

Objevte novou dimenzi spolupráce. Přinášíme Vám šanci na podporu tradice a Inovace!

Vážení podnikatelé a partneři.

Jsme připraveni Vám ohlásit jedinečnou příležitost spojit síly s respektovaným výrobcem Nejsilnějších homeopatických tinktur a cílených bylinných směsí v České Republice. Otevřít dveře tradici a návratu k silám přírody! Rádi bychom Vás pozvali k účasti na vzrušující spolupráci, která změní hru ve vašem oboru a posune váš podnik na další úroveň.

Co můžete očekávat:

Revoluční produkty Směsi bylin: Nejsilnější bylinné homeopatické směsi a tinktury v České Republice. Výrobky tradičně vyráběné v nejvyšší farmaceutické kvalitě, které máme skladem. Připravujeme i další produkty, které budou zcela transformovat trh. Tradice a inovace je naší hnací silou, a váš podnik bude mít příležitost nabídnout zákazníkům něco, co zcela mění pohled na přírodní produkty.

Odborná Podpora: 

Náš tým odborníků je připraven sdílet své znalosti a dovednosti s vámi. Budeme společně tvořit strategie, které povedou k maximálnímu úspěchu. Vaše vize se stanou naší společnou misí.

Vzestup Vašeho Brandu: 

Spolupráce s Hrůzovy Kapky – Směsi Bylin ® přidá vašemu brandu na prestiži. Naše společné úsilí bude znamenat nejen růst vašich zisků, ale i zvýšení povědomí o vašem podniku.

Exkluzivní Přístup: 

Budete mít přístup ke všem produktům a know-how, které vám dávají konkurenční výhodu. Vaši zákazníci budou nadšeni novými možnostmi, které jim budete moci nabídnout.

Vzájemná Inspirace: 

Naše spolupráce bude znamenat nejen obchodní partnerství, ale i výměnu myšlenek a inspiraci. Budeme společně tvořit budoucnost, která bude mít pozitivní dopad na lidské zdraví.

Nastal čas investovat do tradice, inovací a růstu. Společně můžeme dosáhnout věcí, které byly dříve nepředstavitelné. Buďte první, kdo využije tuto jedinečnou nabídku a otevře dveře k nekonečným možnostem.

Kontaktujte nás dnes a začněte svou cestu k úspěchu, tradici a inovacím!

Hrůzovy Kapky – Směsi Bylin ®


... NEBO PRO MALOPRODEJCE


Krásný dobrý den a buďte zdrávi všichni bylinkotariáni a příznivci zdravého životního stylu a bytí. Rádi bychom Vás informovali o tom, že se každý z Vás může stát našim obchodním partnerem. Rádi bychom Vás seznámili s jednotlivými stupni našeho obchodního partnerství.

  1. VĚRNÝ BYLINKOTARIÁN "Hrůzových kapek - směsí bylin" - Věrným bylinkotariánem se stanete velice jednoduše a to zaregistrováním do našeho e-shopu. Získáte tím nejenom přístup k uzavřenému obsahu našich stránek, ale zároveň i věrnostní (KÓD) slevu  5 % na veškeré nákupy v našem e-shopu.
  2. FYTO-ZPROSTŘEDKOVATEL "Hrůzových kapek - směsí bylin" - Fyto-sprostředkovatelem se stanete tak, že bude na Vaše jméno a adresu provedena alespoň 1 krát do měsíce objednávka našich produktů nad 5ks. Tím získáte (KÓD) slevu 10 % na veškeré nákupy v našem e-shopu.
  3. KOMISIONÁRNÍ PRODEJCE "Hrůzových kapek - směsí bylin" - Komisionárním prodejcem se stanete tak, že nás kontaktujete a dohodneme komisní prodej ve Vašem zařízení (prodejna, masérna, výživový poradce, zdravá strava, apd), kdy Vám bude dodáno po 3 kusech z veškeré naší nabídky (mimo CBS a směsí ze sušených bylin) do komisního prodeje a ze všech prodaných produktů Vám bude náležet odměna 20 % z prodeje.
  4. PŘÍMÝ PRODEJCE "Hrůzových kapek - směsí bylin" -  Přímím prodejcem se stanete tak, že budete prodávat naše produkty ve Vašem zařízení (prodejna, masérna, výživový poradce, zdravá strava, apd), kdy od nás zakoupíte (za hotové, převodem) najednou více jak 30ks našich produktů, na které získáte (KÓD) slevu 30 % z celkového nákupu.

U všech takto prodaných nebo vydaných produktů (výrobků) je z naší strany dle zákona č. 353/2003 Sb. §67 uhrazena spotřební daň z lihu v celkové výši.

"JEDNOTLIVÉ SLEVY NELZE KOMBINOVAT!"

Těšíme se na naši spolupráci.

Ladislav a Maruška Hrůzovi "Hrůzovy kapky - směsi bylin ®"