Staňte se naším obchodním partnerem 

04.11.2022

Krásný dobrý den a buďte zdrávi všichni bylinkotariáni a příznivci zdravého životního stylu a bytí. Rádi bychom Vás informovali o tom, že se každý z Vás může stát našim obchodním partnerem. Rádi bychom Vás seznámili s jednotlivými stupni našeho obchodního partnerství.

  1. VĚRNÝ BYLINKOTARIÁN "Hrůzových kapek - směsí bylin" - Věrným bylinkotariánem se stanete velice jednoduše a to zaregistrováním do našeho e-shopu. Získáte tím nejenom přístup k uzavřenému obsahu našich stránek, ale zároveň i věrnostní (KÓD) slevu  5 % na veškeré nákupy v našem e-shopu.
  2. FYTO-SPROSTŘEDKOVATEL "Hrůzových kapek - směsí bylin" - Fyto-sprostředkovatelem se stanete tak, že bude na Vaše jméno a adresu provedena alespoň 1 krát do měsíce objednávka našich produktů nad 5ks. Tím získáte (KÓD) slevu 10 % na veškeré nákupy v našem e-shopu.
  3. KOMISIONÁRNÍ PRODEJCE "Hrůzových kapek - směsí bylin" - Komisionárním prodejcem se stanete tak, že nás kontaktujete a dohodneme komisní prodej ve Vašem zařízení (prodejna, masérna, výživový poradce, zdravá strava, apd), kdy Vám bude dodáno po 3 kusech z veškeré naší nabídky (mimo CBS a směsí ze sušených bylin) do komisního prodeje a ze všech prodaných produktů Vám bude náležet odměna 20 % z prodeje.
  4. PŘÍMÍ PRODEJCE "Hrůzových kapek - směsí bylin" -  Přímím prodejcem se stanete tak, že budete prodávat naše produkty ve Vašem zařízení (prodejna, masérna, výživový poradce, zdravá strava, apd), kdy od nás zakoupíte (za hotové, převodem) najednou více jak 30ks našich produktů, na které získáte (KÓD) slevu 30 % z celkového nákupu.

U všech takto prodaných nebo vydaných produktů (výrobků) je z naší strany dle zákona č. 353/2003 Sb. §67 uhrazena spotřební daň z lihu v celkové výši.

"JEDNOTLIVÉ SLEVY NELZE KOMBINOVAT!"

Těšíme se na naši spolupráci.

Ladislav a Maruška Hrůzovi "Hrůzovy kapky - směsi bylin"