Hrůzovy kapky - směsi bylin "Terapie podstaty, Zenová a Reflexní terapie" Reflexologická diagnostika orgánů 60 min

Ladislav Hrůza

Objednávky na čísle 777 864 994

Reflexní terapie umožňuje diagnostiku a nalezení nejslabšího místa organismu a efektivní započetí procesu jeho harmonizace.

Přes pět tisíc let staré terapie jsou funkční a účinné i v současnosti. Patří mezi ně i reflexní terapie. Pracuje s reflexními body, které se nacházejí na celém těle, nejčastěji se ale využívají reflexní plošky nohou. Cílem reflexní terapie je nastartování životní energie v těle člověka. Během masáže se aktivují přirozené uzdravující děje, roste životní síla a rozpouštějí se i psychologické bloky.

Původním úkolem reflexní terapie byla prevence, dnes je však hojně používána především k léčbě. Nejlepší reflexní terapie je chůze naboso venku. Kromě preventivní funkce pomáhá řešit akutní i chronické problémy, lze ji využít jako doplněk jiné léčby nebo k urychlení rekonvalescence.

Jedná se o jednoduchou metodu, která je vhodná pro terapii, diagnostiku, ale hlavně pro prevenci. Poté doporučíme byliny nebo bylinnou směs jako doplňek stravy a rady ohledně obohacení stravy o důležité látky pro podporu správné funkce organismu.


SKLADEM

850,00 Kč