O nás

Nabízíme širokou škálu vysokokvalitních bylinných produktů, včetně směsí, kapek, tinktur a macerátů. Kromě toho poskytujeme služby zaměřené na podporu zdraví, zdravou výživu, zdravý pohyb a celkově zdravý životní styl. Věnuji se holistickému přístupu ke zdraví, propojuji tradiční bytí, myšlení a medicínu. Věřím, že s pomocí přírody můžeme vyléčit jakýkoli neduh. Tento přístup vytváří harmonii mezi přírodou, naším tělem, duší a myslí, jakožto jejich nedílnou součástí. Naše tělo se vyvíjelo a zdokonalovalo v přírodě, reaguje na změny, a proto je pro něj nejlepší přírodní léčba. Využíváme byliny, minerály, vitamíny, živly, nerosty, energii, faunu a flóru, stejně jako znalosti o těle získané od našich předků. Tyto znalosti nám umožňují žít správně, šťastně a zdravě. Používáme bylinkářství, masáže, výživu, rituály, cvičení, stimulaci bodů, meditaci a další metody, které jsou známé a vyzkoušené po tisíce let. Pozitivním myšlením a přístupem k sobě samému můžeme naše tělo aktivovat, což je naším spojencem. Nejdůležitější je začít u sebe a změnit přístup k sobě samému. Žijeme tento život tady a teď, sami za sebe, s vírou a láskou k sobě. Zvolil jsem si tuto cestu, abych žil svůj vlastní život, byl „sám sebou“, láskyplný, zdravý a šťastný. Po cestě sebepoznávání a naslouchání svému tělu, vědomí, podvědomí a intuici, přijal jsem neustálé učení a pokračuji dál. S podporou mé rodiny a přátel, kteří jsou mou oporou a inspirací, jsem si splnil svůj sen a začal „žít“. Miluji pocit zodpovědnosti za svůj život, beru to jako poslání a životní styl a chci ukázat lidem, že to jde. Není nic krásnějšího, než pomáhat druhým a ukazovat jim alternativní cesty se štěstím, láskou a zdravím. S přáním šťastného a zdravého života.

Radio Blaník - Hrůzovy Kapky

ROZHOVOR HRŮZOVY KAPKY

Hledáte způsob, jak zlepšit své zdraví a wellness bez použití chemických léků? Potom jsou bylinky tou správnou volbou! Bylinky jsou přírodní a přirozené látky, které se používají nejen k prevenci, ale i k léčbě mnoha různých akutních nebo chronických zdravotních problémů, jako je bolest hlavy, nachlazení, stres a mnoho dalšího.

Tyto rostliny obsahují celou řadu tělu prospěšných látek, jako jsou například antioxidanty, vitamíny, minerály, které pomáhají posílit imunitní systém a podporují zdraví celkově. Nenechte se omezovat chemickými léky. Vyzkoušejte přírodní sílu bylinek a uvidíte, jak vám to může pomoci udržet se zdravým a v pohodě. Navštivte naše stránky nebo naši prodejnu a začněte svou cestu k lepšímu zdraví s bylinkami!

ŠKOLY :

Bylinková akademie – Herbal academy Valtice – lektorka Ing. Věra Žďárská (přímá žákyně Josefa A. Zentricha a Ing. Jiřího Janči CSc )

Škola reflexní terapie – lektoři Beata a Julius Patakyovi (přímí žáci Ing. Jiřího Janči CSc)

Škola tradiční čínské medicíny, Su Jok terapie – Systém prvotní podobnosti – lektor MUDr. Albert Avgustovich Umzar M.D. vedoucí lékař ze St.Peterburgu (přímý žák Prof. Park Jae Woo)

Nákupní košík